Lampy ścienne w stylu rustykalnym pomogą Wam uzyskać wnętrza z charakterem, które będą jasne, ciepłe, przytulne i designerskie jednocześnie. Tym razem wybraliśmy 7 najciekawszych, naszym zdaniem, modeli ściennych, zaprojektowanych w rustykalnym klimacie.

Styl rustykalny harmonijnie łączy ciepło domowego ogniska z najnowocześniejszymi trendami wnętrzarskimi. W rustykalnych wnętrzach możecie poczuć się jak w mieszkaniu babci, w wiejskiej chacie czy domku szlachcica. Znajdziecie tutaj zarówno stare, jak i współczesne dodatki. Wśród nich ważną rolę odgrywają rustykalne lampy ścienne – ujmującą naturalnością, wykonane z drewna, żelaza, liny, wikliny lub tkanin. Poznajcie 7 lamp wiszących, które sprawią, że Wasze mieszkanie natychmiast nabierze zachwycającego, rustykalnego charakteru.

  1. Lampa ścienna DIAVELE o surowym designie

Model ten nawiązuje do klasycznego oświetlenia fabrycznego z XIX i XX wieku. Żarówkę otacza w nim industrialny klosz z zakrzywionych prętów. Lampa zapewnia wyraziste światło. Idealnie sprawdzi się w rustykalnych wnętrzach, którym brakuje światła.

  1. LEDowa lampa ścienna FISKE w formie szklanych, świecących liści

W modelu tym świecące „listki” utrzymywane są przez złote, metalowe „łodygi”. Delikatny design, który oddaje hołd naturze, cudownie sprawdzi się w rustykalnych aranżacjach. Dzięki technologii LED, lampa roztacza wyrazisty, przyjazny dla oczu blask. Do wyboru pozostaje 5 rozmiarów, różniących się ilością świecących liści.

  1. Lampa ścienna szklany dzwon UTOWYNET

To elegancka lampa ścienna, która subtelnie rozświetli Wasze wnętrza, doda im przytulności i cudownie podkreśli rustykalny styl. Posiada delikatny, szklany klosz o kwiatowo-dzwonowym kształcie. Wspaniale wygląda w towarzystwie drewna, kamienia i innych, naturalnych materiałów.

  1. Rustykalna lampa ścienna MORED w różnych odsłonach

Lampę ścienną MORED możecie spersonalizować, by jeszcze lepiej dopasować jej design do swojej wizji rustykalnego mieszkania. Zdecydować możecie o ilości kloszy (1 lub 2), ich kolorze (mleczne lub transparentne) oraz o wykończeniu podstawy (złoto lub chrom). Co ciekawe, ramiona lampy można wyregulować, rozchylając je bardziej na boki.

  1. Lampa ścienna ECTOCLES o prostym kloszu i wyrafinowanym wykończeniu

Ten model idealnie wkomponuje się w rustykalne (i nie tylko) wnętrza, podkreślając indywidualny charakter pomieszczenia. Lampa dostępna jest w 2 rozmiarach i kilku kolorach.

  1. Rustykalny świecznik FIORD

To ekskluzywna i designerska, a jednocześnie subtelna i elegancka, świecznikowa lampa ścienna. Metalową, fantazyjnie giętą konstrukcję połączono z efektownymi kryształkami, uzyskując wyrafinowaną i stylową dekorację ścienną.

  1. Marynistyczna lampa ścienna NAXMET

Model ten posiada prostą, żelazną podstawę z 2 punktami świetlnymi, oplecioną naturalną liną. Zapewnia klimatyczne światło, sielską atmosferę i subtelne rozświetlenie mrocznych zakamarków. Genialnie uzupełni i podkreśli rustykalną aranżację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *