Lampy ścienne królują jako oświetlenie salonu i oświetlenie łazienkowe. W klimatyczny sposób doświetlają przestrzeń, stanowią designerską ozdobę pomieszczenia i budują w nim przytulną atmosferę. W lipcu przyglądamy się najnowszym propozycjom oświetlenia ściennego.

Lampy ścienne projektowane są obecnie we wszystkich, modnych stylach aranżacyjnych. Nowoczesne lampy ścienne wspaniale uzupełniają niedobór światła, budują w pomieszczeniu klimat i podkreślają charakter wystroju. Dzisiaj przyglądamy się pięciu nowościom z segmentu oświetlenia ściennego. Wszystkie pochodzą ze sklepu internetowego z nietypowymi lampami na ścianę zFabryki.pl.

  1. Lampy ścienne z doniczkami – seria MELBA

Wartą uwagi nowością, zwłaszcza dla miłośników mini dżungli we wnętrzach, są lampy ścienne ze zintegrowaną misą na kwiat. Do wyboru pozostają dwa modele ścienne z doniczką: G i H. Model G posiada pionowy układ, jeden kulisty klosz z białego szkła oraz umieszczoną pod nim doniczkę. Natomiast model H charakteryzuje się poziomą konstrukcją z dwoma świecącymi kulami na jednym końcu i misą na roślinę na drugim. Źródłem światła jest SMD LED, co przekłada się na trwałość, niezawodność i energooszczędność oświetlenia. Podświetlany ogród na ścianie pozwala zbudować przytulną, przyjazną atmosferę i wyeksponować urok roślinności. Polecamy zapoznać się z całą kolekcją lamp MELBA.

  1. Lampa ścienna TAPER – trzy świecące, czarne okręgi SMD LED

Lampa ścienna typu LED ring to jedna z najmodniejszych propozycji oświetleniowych ostatnich sezonów! W modelu TAPER świecące okręgi są aż trzy. Model ten wykonano ze stali i tworzywa oraz wykończono na czarny mat. Geometryczny design genialnie zaprezentuje się w aranżacjach nowoczesnych i minimalistycznych. Dzięki technologii SMD LED, lampa jest energooszczędna, niezawodna i długowieczna oraz daje przyjazny dla wzroku blask.

  1. Miedziano-złota lampa ścienna HORAK z ruchomymi ramionami

Kolejną, interesującą nowością jest designerska i niezwykle funkcjonalna lampa ścienna HORAK.  Techniczna budowa bazuje na dwóch ruchomych ramionach i regulowanym kloszu. Dzięki miedziano-złotej konstrukcji, lampa prezentuje się elegancko, stylowo i oryginalnie. Regulacja w szerokim zakresie sprawia, że jest to idealne oświetlenie ścienne do czytania, nauki, pracy, nakładania makijażu oraz wykonywania innych, precyzyjnych czynności.

  1. Lampa ścienna METINA na drewnianym wysięgniku

Teraz gorąca propozycja dla miłośników eklektycznych mieszanek – designerska lampa ścienna METINA o nowoczesno-industrialnej estetyce. Wyróżnia się drewnianą podstawą z podwójnym, ruchomym ramieniem, co jest rzadko spotykanym zabiegiem w segmencie oświetlenia ściennego. Szklano-metalowy, wiszący klosz o pofałdowanej fakturze nadaje modelowi lekko fabrycznego, retro charakteru. Blask generuje tu wbudowane źródło światła SMD LED. W efekcie lampa jest energooszczędna i niezawodna, a jej żywotność sięga 50 000 h.

  1. Podwójna, złota lampa ścienna FULER

Na koniec intrygująca nowość z dwoma punktami świetlnymi – lampa ścienna FULER, zaprojektowana z myślą o miłośnikach stylowych, eleganckich i wyważonych dodatków wnętrzarskich. Doskonale sprawdzi się w salonach urządzonych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, japandi lub japońskim. Buduje klimat, dobrze rozgania mroku i dodaje aranżacji odrobiny wytworności. Na obu krańcach miedziano-złotej konstrukcji znajdują się punkty świetlne: jeden pod kulistym, szklanym kloszem, a drugi pod metalowym elementem ze szczeliną. Lampę można zamontować w pionie lub poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *