Dzisiejszy świat pędzący z zawrotną prędkością nie daje czasu na refleksję i wsłuchanie się w swój organizm, co niestety często powoduje zaburzenia równowagi psychicznej. Stale poszukiwane są sposoby przywracania pozytywnej energii, ponieważ jej brak ma niekorzystny wpływ nie tylko na nastrój, ale także może przekładać się na rozwój chorób somatycznych. Jedną z uznanych metod jest bioenergoterapia, na którą składa się wiele różnych możliwości bezinwazyjnego leczenia stanów depresyjnych.

Obrazy energetyczne – co to właściwie jest?

Ta metoda terapeutyczna opiera się na zasadzie, że obrazy energetyczne malowane specjalnie dla konkretnej osoby, dostarczają jej taką energię, której jej brakuje. Są malowane na zamówienie i dostosowane kolorystyką i ujętymi formami w taki sposób, aby mogły z właścicielem prowadzić coś w rodzaju niemego dialogu, aby mogła przepływać pozytywna energia.

Obrazy energetyczne w bioenergoterapii

Ponieważ bioenergoterapia leczy poprzez przepływ pozytywnej, uzdrawiającej energii, obrazy energetyczne dają możliwość poprawiania niekorzystnej energii w polu magnetycznym człowieka, dostarczając mu wartości niematerialnych, których potrzebuje. Obraz energetyczny poprzez swoje barwy i układ form emanuje ciepłem, mądrością, równowagą, stymuluje samoregenerację. Jednym słowem stwarza pozytywny ruch i aurę.

Wygląd obrazów energetycznych i ich barwy nie mają specjalnego znaczenia, najważniejsze są zawarte w nich uczucia oraz wibracje, które stymulują do wyjścia ze stagnacji i zapoczątkowania wewnętrznej przemiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *