Planując zakup lampy podłogowej, możesz przeszukiwać oferty wielu różnych sklepów albo skorzystać z gotowych propozycji projektantów i dobrać lampy stojące, wiszące i ewentualnie kinkiety z jednej spójnej stylowo kolekcji.

Kompletowanie lamp z jednej serii to praktyczne rozwiązanie dla osób, które nie zamontowały jeszcze oświetlenia w mieszkaniu, planują generalny remont albo posiadają jedynie uniwersalne oprawy wpuszczane w sufit (oprawy bez problemu łączą się z różnymi dodatkami). Jeśli natomiast chcemy dobrać same lampy stojące do gotowej aranżacji, kolekcje oświetleniowe mogą dostarczyć nam inspiracji i wskazać kierunek poszukiwań idealnego modelu.

Dlaczego lampy stojące podłogowe?

Lampy podłogowe pozwalają skutecznie rozjaśnić mrok, wyeksponować najciekawsze dekoracje i strefy pomieszczenia, optycznie powiększyć przestrzeń oraz ukryć ewentualne nierówności ścian i podłóg. Dzięki imponującym gabarytom i intrygującym formom, przyciągają uwagę i zdobią wnętrze. Światło, które dają, buduje klimat, podkreśla charakter wystroju, dodaje energii i przeciwnie – sprzyja dogłębnemu odprężeniu. Nic dziwnego, że lampy podłogowe zajmują czołowe miejsce w segmencie oświetlenia stojącego. Doskonale prezentują się zwłaszcza w przestronnych pomieszczeniach, np. ustawione w strefie czytelniczej salonu tuż obok fotela lub kanapy, gdzie rozjaśniają mrok, umożliwiają wygodne czytanie i dodają uroku całej przestrzeni. Do wyboru pozostaje wiele atrakcyjnych wzorów, co z jednej strony może ułatwiać, a z drugiej utrudniać dopasowanie oświetlenia do posiadanego wystroju. Dlatego warto zaprosić do swoich wnętrz całą kolekcję lamp. Dzięki temu, stworzymy w mieszkaniu modny, klimatyczny i spójny system oświetleniowy.

Kompletne kolekcje lamp: AWIO i KUMKA

Wśród najnowszych propozycji sklepu z oświetleniem zFabryki.pl znalazły się 2 kompletne linie lamp, ułatwiające stworzenie wymarzonego, perfekcyjnie doświetlonego, przyjaznego naturze i ludziom wnętrza.

Kolekcja AWIO – tworzą ją supernowoczesne lampy stojące, wiszące i kinkiety, wykonane ze stali i tworzywa oraz wyposażone w energooszczędną technologię SMD LED.  Każdy model dostępny jest 2 eleganckich kolorach: złotym lub srebrnym/chromowanym. Tradycyjny klosz odważnie zastąpiono tutaj elastyczną, fantazyjnie giętą, świecącą oprawą. To genialna propozycja oświetlenia centralnego i dodatkowego do każdego, współczesnego salonu, zwłaszcza urządzonego w stylu minimal lub modern.

Kolekcja KUMKA –  znalazły się w niej LEDowe lampy stojące, ścienne, sufitowe i wiszące o minimalistycznym designie, bazującym na podłużnych, aluminiowych oprawach o różnych długościach. Lampy KUMKA są proste, subtelne, bardzo eleganckie i oryginalne. Świetnie sprawdzają się w różnych aranżacjach – od nowoczesnych, przez klasyczne, po orientalne. Zapewniają przyjemne, wyraziste światło i dodają wnętrzom przytulności. Do wyboru pozostają 2 kolory: czerń i złoto.

Jeśli jesteś właśnie na etapie urządzania wnętrz, mamy nadzieję, że kompletne kolekcje lamp ułatwią Ci to trudne zadanie. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *